УМОВИ СПІВПРАЦІ

Компанія COLORTRADE є офіційним дистриб'ютором концерну PPG лінійки QUICKLINE. Саме тому ми реалізуємо виключно високоякісні товари, які супроводжуються офіційною гарантією виробника.

Головною метою нашої компанії є надання високого рівня сервісу для наших клієнтів. Для наших клієнтів ми намагаємося створити прозорі і дружні умови співпраці.

Повернення і обмін товару

Компанія COLORTRADE намагається створити прості і зручні умови повернення для всіх своїх клієнтів. Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, оскільки розуміємо, що деякі дефекти товарів важко виявити в момент їх отримання на складах перевізників.

В свою чергу, ми просимо наших клієнтів дотримуватись  деяких умов:

1. Будь ласка зберігайте товар у належному вигляді, не пошкоджуйте упаковку, не позбавляйте її товарного вигляду в ніякий інший спосіб. Це допоможе спростити процедуру повернення.

2. Зауважте, що витрати на доставку товару назад оплачуються Вами (крім випадків, коли Ви повертаєте бракований товар, або товар, який не відповідає замовленню).

3. Відшкодування вартості товару з прихованим дефектом відбувається після проведення експертизи нашим технологом з метою визначення якості товару, а також збереження його технічних властивостей.

Ми завжди раді допомогти кожному клієнту і готові вирішувати всі спірні питання на Вашу користь.

ГОДИНИ РОБОТИ

Пн. - Пт.:09:00 - 18:00

АДРЕСА

м. Дрогобич, Львівська обл.

вул. Стрийська 256/5