ПРО НАС

COLOR TRADE - це офіційний дилерський представник ліцензійної продукції Quickline в західній Україні. Система фарбувальних матеріалів Quickline була розроблена спеціально для ефективної роботи в умовах сучасного автосервісу. Завдяки багаторічним науковим дослідженням, застосування високих технологій та інноваційних рішень компанії вдалося створити лінійку професійних лаків, фарб, шпаклівок і емалей, які дозволяють виконатироботу будь-якої складності на найвищому рівні і в корткі терміни.

У каталозі продукції Quickline присутній широкий спектр базових і акрилових автоемалей всіх найбільш поширених відтінків, які підібрані з великою точністю і чудово підходять як для ремонту окремих ділянок кузова автомобіля, так і для повного його перефарбування. Для зручності використання вони поставляються в упаковках оптимального обсягу і можуть використовуватися з універсальними розчинниками та затверджувачами цієї ж марки. Це дозволяє зробити роботу максимально простою та зручною. Також лінійка професійних фарбувальних матеріалів виробництва компанії Quickline включає в себе шпаклівки, прозорі лаки MS i HS, грунти-вирівнювачі та очищувачі-обезжирювачі.

Для безпомилкового підбору кольорів існує спеціальна колірна палітра, яка включає зразки, що ідеально точно відтворюють кольори готових емалей. Це робить процес пошуку та вибору необхідного кольору максимально зручним, простим і швидким.

Якщо Ви власник автомайстерні чи просто давно мрієте пофарбувати свій автомобіль, проте вагаєтесь в якості товарів, які лежать на полицях автомагазинів - тоді варто задуматись над правильним вибором матеріалів. Щоб не помилитись можна просто обрати дорогу якісну продукцію відомих виробників, або ж просто спробувати економ лінійку Quickline компанії PPG. Це перевірений роками виробник абсолютно різноманітних автомобільни матеріалів. Саме лінія Quickline призначена для фарбування та кузовного ремонту автомобіля та включає в себе: прозорі автомобільні лаки MS i HS для відновлення автоемалі при фарбуванні, грунт-вирівнювач, шпаклівки, затверджувачі, розчинники, очищувачі та обезжирювачі. Всі ці компоненти життєво необхідні Вашому автомобілеві, щоб виглядати ніби щойно з салону. У розділі "Товари" ви зможете переглянути весь перелік товарів виробника. Зареєструвавшись - отримаєте доступ до перегляду цін в каталозі та до оформлення замовлення в особистому кабінеті.

З нами працювати легко та зручно!

ГОДИНИ РОБОТИ

Пн. - Пт.:09:00 - 18:00

АДРЕСА

м. Дрогобич, Львівська обл.

вул. Стрийська 256/5